Оголошення

22.01.2024 року відбудеться благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Час - 10.00. Місце - центральна площа (біля Варуса). До ярмарки запрошуються учні, батьки, вчителі.

Відділом кримінальної міліції у справах дітей Головного управління МВС України у Дніпропетровській області створено поштову скриньку (E-mail: [email protected]), яку можуть використовувати як діти, так і батьки, вчителі для напрвлення запитань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи в школах. Аналогічна поштова адреса діє в Управлінні КМСД Міністерства внутрішніх справ України (E-mail: [email protected]).

також на офіційному сайті ГУМВС (umvs.dp.ua) створено сторінку, на якій можна ознайомитися з діяльністю кримінальної міліції у справах дітей.