Інклюзивне навчання

1. Цегельник Артем Олександрович

Клас – 5

Асистент вчителя – Клікун Аліна Сергіївна

В Царичанській філії 08.02.2024 р. під час усамітнення учня з ООП, потребами побути насамоті, але й корисно провести свій час за допомогою розвивальних ігор вибраним за бажанням самої дитини стала пісочна терапія.

Пісочна терапія – це прекрасна можливість для самовираження, розвитку творчих схильностей дитини, а також це дієвий спосіб навчатися виражати свої почуття, емоції, переживання.

Артем може вчититися складати розповіді на основі того, що він «намалював» на піску. Це вчить його зв’язному мовленню та навичок переказу.

У 1 класі (асистент вчителя Молодан С.В.) відбулося «Свято казки», в якому діти стали справжніми артистами, розігруючи казку «Рукавичка». Ліпінський Михаїл був у ролі ведмедика, де проявив свої творчі здібності та із задоволенням брав участь  у відгадуванні загадок та українських народних казок.

Тиждень Олімпійських ігор «Спорт – це життя!». Весело і з азартом і завзяттям проходили змагання, естафети, ранкові гімнастики до Дня фізичної культури. Анна Шустіна, здобувачка освіти 3 класу (асистент вчителя Огарко І.Г.) із задоволення прийняла участь майже в усіх видах діяльності та вміло продемонструвала свої фізичні та танцювальні здібності під час аеробіки та флеш-мобу.

У 5 класі була підготовка до Новорічних свят. Учні разом із класним керівником Житник А.О. та асистентом вчителя Клікун А.С. прикрашали свою класну кімнату. «Новорічні» завдання у веселій та невимушеній формі розвивають спостережливість, увагу, дрібну моторику та фантазію, творче мислення. Також Артем Цегельник самостійно виготовляв і підписував новорічну листівку, адресовану Святому Миколаю.